Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego zdecydowaliście się na uprawę?
Autor Wiadomość
Xaxas 
ARMIA KONOPNA

Wysłany: 2009-01-14, 14:35   Dlaczego zdecydowaliście się na uprawę?

Dlaczego zdecydowaliście się na uprawę?

Ja dlatego, że miałem dosyć braku normalnej, zdrowej trawki. Wszyscy albo coś dodawali i odejmowali na wadze. A poza tym, jest w tym jakaś radość nosząc tą wodę 2 kilometry :) .

lipas

Wysłany: 2009-01-14, 14:47   

hodowac to swinki mozesz albo krowki a ganje sie uprawia!

ja dlatego ze mialem dosc kupowania 0,7g za 30 pln i to jeszcze syfu.
juz popierwszej uprawie mialem lepszy towar od tego na ulicy.

SoNi@k 

Wysłany: 2009-01-14, 15:15   

Jest to niesamowite doświadczenie oraz euforia widząc swoje własne krzaczki, którymi się opiekujesz codziennie :mrgreen: Takie małe dzieciaczki. Co mnie skłoniło? Do uprawy zachęcił mnie kumpel oraz chęć posiadania własnego sprzętu i mniej marnowania kasy na zakup od dila :->

gustavus

Wysłany: 2009-01-14, 17:32   

Moj powod jes bardzo banalny: nie lubie wydawac duzo pieniedzy na ganje.
A przy okazji wyszlo (dzieki OP 2008), ze kocham uprawiac Marysie :D Naprawdę, to jest coś fantastycznego, jak dla mnie lepszego od samego jarania, powaznie:) Nowi pewnie kreca teraz glowami, ale tej wiosny zrozumieja :D pozdro

#Shrooman 
ARMIA KONOPNA

Wysłany: 2009-01-14, 17:54   

heheh jak dla mnie to poprostu radość sama w sobie uprawiam bo chcę ... nieuczciwi dilerzy , choroba no i wogle Technikum ogrodnicze <próbne matury> eh to wszystko się przyczyniło do tego abym się zainteresował uprawą konopi na własny użytek ... :) krzaczki to jest to ....

misterfister 

Wysłany: 2009-01-14, 18:23   

miałem dosyć syfu z ulicy,beznadziejnych sztuk i przypałowych kolesi.gdzie jak kogoś złapali to zaraz po fonach dochodzili i niepotrzebne szwędanie się po policji i sądach,tłumaczenie że nagrywałem tylko u niego płyty.

pozatym lubię wiedzieć czym się racze.tylko taka sensi spod własnej ręki,z cząstką Ciebie,ma "ducha",życie.do tego te pomidorki jak dla mnie,pięknie wyglądają,pachną-prawdziwym zapachem. xD

Gość

Wysłany: 2009-01-14, 20:53   

Ja pewnego pieknego dnia widzac jakies hujowe buchy u dillla wkurwilem sie i postanowilem znalezc idealnego szukalem dosc dlugo i po wielu ludziach jednych spotykalem i byli w pozadku inni mniej jeszcze inni walili na wadze ze szok ale spotkalem jednego ktory jest zajebisty zawsze daje najlepszy towarek jak ma zawsze daje normalne ilosci i nie oszukuje na wadze, baa malo tego czasem jak jarania nie starczy dozuci cos od siebie, dodatkowo zawsze wiem czy ma ziolo i zawsze jest uchwytny i na miejscu zapewnia mi perfekcyjna obsluge, a dotego jest mną.

Zapragnolem poprostu byc dilerem samemu sobie i jarac wlasne dobre ziolko :-P

[W)eed[M)an] 

Wysłany: 2009-01-15, 14:31   

Zdecydowałem się na własną uprawę ponieważ to daje dużo radości a popierwsze wole mieć swoje palenie niby niema to jak swoje :-)

ziben 

Wysłany: 2009-01-15, 14:37   

sorki za reklamę ale www.trawka.org :) dlatego się zdecydowałem :)
w sumie to mój brat wpadł na ten pomysł. Kiedyś w ogóle nie mogłem sobie nawet wyobrazić żeby mieć własne palenie. No ale przecież ludzie też muszą to skądś załatwiać. Pozostało tylko jedno pytanie - czy da radę w Polsce ?
No i tak się poczytało na forach aż w końcu, mniami :)

szo

Wysłany: 2009-01-15, 14:48   

A ja to robię tylko dla przyjemności, oczywiście wiadomo - palenie jest super! :D Ale przedewszystkim to pasja :)

ziben 

Wysłany: 2009-01-15, 16:29   

szo napisał/a:
A ja to robię tylko dla przyjemności, oczywiście wiadomo - palenie jest super! :D Ale przedewszystkim to pasja :)

dokładnie ! Przymierzając się do pierwszego outa większość ludzi zapewne miała na myśli tylko jedno - palenie ! Ale po harveście wielki szał że ma się swoją bakę z łezką w oku przypominało się kiełkowanie, sadzenie podlewanie i wszystko związane z uprawą ! bez kitu, piękna sprawa :)

panicz

Wysłany: 2009-01-17, 00:02   

Też zaczełem chodować z myślą o zaoszczędzeniu przedewszystkim ale teraz mam zupełnie inne spojrzenie na to :P pale sobię raz na trzy dni / raz na tydzien. Myśle ze jak sobie bym kupił to nie zbiedniałbym. W tym roq bede chodował raczej dla przyjemności. Przyjemne z pożytecznym to dopiero sukces jest!

Alek1 

Wysłany: 2009-02-02, 22:27   

Ja co prawda jeszcze nie uprawiam ale sie szykuje na out 09.Mam dosc skuna osiedlowego ktory ryje mi mozg i czuje ze wciaga.Mam ochote na lightowe ziolko ktore wyrosnie z milosci ktora mu dam :-D

Farmerowicz 

Wysłany: 2009-02-09, 17:42   

Miałem dosyć palenia za 30zł, z którego wychodziły góra 4 szkła wątpliwej jakości. Poza tym płacenie mafii i kontakty z dziwnymi typami nigdy mi nie odpowiadały. Nie ma to jak własny krzaczek i tyle palenia, ile dusza zapragnie. :mrgreen:

Bądź spokojny o prawdę ona na pewno przetrwa :)

barbie__ 

Wysłany: 2009-02-09, 19:27   

Ja po pierwsze nie chcialem sie zadawać z niepotrzebnymi osobami (a przynajmniej żeby ktoś kogo nie znam nie wiedział że istnieje taki marny typ jak ja) gdyż tak naprawdę niegdy nie wiadomo z kim się ma do czynienia , po drugie, kazdy chce kogos oszukac, a ja oszukiwanym być nie lubie (szczególnie gdy za coś płacę). Kolejnym powodem jest fakt, że istnieją dwa rodzaje ziół, do palenia i na sprzedaż - niestety to ze specjalna dedykacja na palenie rzadko dostać a do tego na sprzedaz nawet sam dil nie wie co wlewa .. Jednak najwaąniejszym powodem jest ta radość z posiadania czegoś swojego i jestem niemalże w stu procentach pewny, że jeżeli w coś włożę serce, to mnie to nie zabije, a nawet może mnie wzmocnić ;)

Odpowiedz do tematu